Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0585<br />
Govaerts Jean (1898-1985)<br />
Vaas vol bloemen<br />
Olieverf op paneel, Gesigneerd: Jean Govaerts. 46 x 36 cm<br />
0586<br />
Reeks van zes mahoniehouten stoelen met rietvlechtwerk bekleed (enkele matten<br />
te herstellen), Louis Philippetijdvak, ca. 1870.<br />
0587<br />
Dreef in een bos,<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: Wardy, 40 x 29 cm<br />
0588<br />
Egyptische vrouw en man,<br />
olieverf op perkament, mooi ingekaderd<br />
0589<br />
4-delig lot schilderijen<br />
0590<br />
Lot van 3 kaders<br />
waarin 2 schilderijen en één pastel<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be