Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0746<br />
Kreusch Erwald (Belgische School, 20ste eeuw.)<br />
Vijverparty<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: Erwald Kreusch :45 x 58 cm<br />
0747<br />
Landschap met hoeve,<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd: moeilijk leesbaar. 68 x 48 cm<br />
0748<br />
Gregoor Paula (Genk, 1912 - Beverst 2005)<br />
Hoeve<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: Gregoor P., 29 x 23 cm.<br />
0749<br />
Boslandschap<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: L. Hellebrandt. 42 x 52 cm<br />
0750<br />
Gregoor Paula (Genk, 1912 - Bilzen 2005)<br />
Hoeve in Bokrijk<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: Gregoor P., gedateerd: 1970. 29 x 39 cm<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be