Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0604<br />
Van Leemputten J. (False)<br />
Meisje dat de kippen voert<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: J. Van Leemputten. 75 x 58 cm<br />
0605<br />
Kruisje met medaillon waarin de lijdende Christus<br />
Olieverf op paneel, H = 11cm x B= 11cm<br />
0606<br />
Boslandschap<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: Kees de Voogt .49x58<br />
0607<br />
Landschap met hooimijten,<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: De Moen<br />
0608<br />
Pauwels Henri-Jozef (1903 - 1983)<br />
Stilleven met bloemen en fruit<br />
Olieverf op doek, gesigneerd: Pauwels H.J.. 67 x 80 cm<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be