Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0507<br />
Jong meisje met knuffel<br />
Aquarel, gesigneerd: J. Quintens. 38,5 x 29<br />
0508<br />
Verliefd koppel<br />
Art Nouveau Litho, van Paul Cleeren. 48 x 34 cm<br />
0509<br />
Icoon,<br />
19de eeuw, (hersteld) , 44 x 39 cm<br />
0510<br />
Koperwerk<br />
Romeinse veldheer in strijdwagen en 2 kandelaars<br />
0511<br />
Spiegel<br />
van hout en stucwerk, in Lodewijk XV stijl : 124 x 88 cm<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be