Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0198<br />
Wijnkaraf met druiven en een jonge bachus<br />
van steengoed, Duitsland, 19de eeuw. ( licht beschadigd ) H = 22 cm<br />
0199<br />
Lot van 3 keramische borden<br />
0200<br />
Sokkel<br />
van groen aardewerk op een voet van verguld hout<br />
0201<br />
kruikje<br />
van Belgisch keramiek<br />
0202<br />
3-delig lot siervoorwerpen<br />
van Frans aardewerk<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be