Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0290<br />
Koppel eendjes<br />
2 schilderijtjes op paneel, 6,5 x 7 cm<br />
0291<br />
Stilleven met bloemen<br />
Olieverf op doek, Gesigneerd:Blanche Dias Frezen, 64 x 53 cm<br />
Afkomstig uit de Brouwerij:' De Ring, burgstraat te Bilzen '<br />
0292<br />
Vaas met klaprozen,<br />
olieverf op paneel, gesigneerd: A. De Man<br />
0293<br />
Hollands vrouwken<br />
Olieverf op doek, Nederlandse School,ca 1920 28 x 23 cm.<br />
0501<br />
Vaas met figuren en een kat<br />
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be