Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0682<br />
Vaas<br />
van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein versierd met bloemen,<br />
randschilfer.<br />
0683<br />
Hoofd van een jong meisje,<br />
van gips, gesigneerd: Carmen. H = 29cm<br />
0684<br />
de Vogelgod Garuda<br />
met op de rug Visjnoe, de meest geliefde God in het hindoeïsme van<br />
gepolychromeerd hout<br />
uit de <strong>In</strong>diase mythologie<br />
0685<br />
2 carnavalmaskers<br />
van geploychromeerd hout, 23 x 15cm<br />
0686<br />
Voorstelling van het Gravensteen<br />
ets<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be