Gecatalogeerde burgerveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0614<br />
Twee voorstellingen van het Begijnhof van Diest.<br />
2 Krijttekeningen<br />
Gesigneerd: J. Timmermans<br />
0615<br />
Kleerkast<br />
van mahoniehout,<br />
Engeland Edwardiaans tijdvak, 19de eeuw.<br />
0616<br />
Tweedeurskast versierd met maskers en rolwerk.<br />
van gesneden eikenhout, Vlaanderen, Barokke tijdvak, gedateerd: 1629<br />
0617<br />
Sokkel<br />
met 17de eeuwse zuiltjes<br />
0618<br />
Somers Henri (Belgische School, 20ste eeuw.)<br />
Zicht op Namen,<br />
Potloodtekening, Gesigneerd: Somers H., gedateerd 1964. 53 x 45<br />
<strong>Gecatalogeerde</strong> <strong>burgerveiling</strong><br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be