72<br />
72<br />
Paul Fischer, f. København 1860, d. sst. 1934<br />
To badepiger på klipperne. Sign. Paul Fischer.<br />
Olie på lærred. 65 x 57.<br />
DKK 125.000 / € 17.000<br />
56 BRUUN RASMUSSEN BREDGADE AUKTION <strong>770</strong>