22.08.2013 Views

Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0035<br />

Van der Eyck<strong>en</strong> Robert (°Hasselt, 1933)<br />

Vrouw met duif,<br />

Lithografie, 1/10<br />

Gesigneerd: Robert Van der Eyck<strong>en</strong><br />

Gedateerd: 1969<br />

67 x 50 cm<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0036<br />

Cobbaert Jan (Heverlee 1909 - Kessel - lo 1995)<br />

Krijger in het geel<br />

Litho, 5/100<br />

Gesigneerd: Jan Cobbaert<br />

64 x 50 cm<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

0037<br />

Hondius Jodocus (1563 - 1612)<br />

Hertogdom Brabant,<br />

<strong>In</strong>gekleurde gravure van Jodocus Hondius<br />

ca 1600.<br />

13 x 18 cm<br />

340.00 / 450.00 Euro<br />

0038<br />

Vilain Walter (St Idesbald 1938,)<br />

Compositie<br />

Lithografie<br />

van Walter Vilain,<br />

52 x 40 cm.<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0039<br />

La roche fatale,<br />

Ets<br />

van Vital Koëller<br />

Gedateerd: 1934<br />

45 x 34 cm<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be