Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0035<br />
Van der Eyck<strong>en</strong> Robert (°Hasselt, 1933)<br />
Vrouw met duif,<br />
Lithografie, 1/10<br />
Gesigneerd: Robert Van der Eyck<strong>en</strong><br />
Gedateerd: 1969<br />
67 x 50 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0036<br />
Cobbaert Jan (Heverlee 1909 - Kessel - lo 1995)<br />
Krijger in het geel<br />
Litho, 5/100<br />
Gesigneerd: Jan Cobbaert<br />
64 x 50 cm<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
0037<br />
Hondius Jodocus (1563 - 1612)<br />
Hertogdom Brabant,<br />
<strong>In</strong>gekleurde gravure van Jodocus Hondius<br />
ca 1600.<br />
13 x 18 cm<br />
340.00 / 450.00 Euro<br />
0038<br />
Vilain Walter (St Idesbald 1938,)<br />
Compositie<br />
Lithografie<br />
van Walter Vilain,<br />
52 x 40 cm.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0039<br />
La roche fatale,<br />
Ets<br />
van Vital Koëller<br />
Gedateerd: 1934<br />
45 x 34 cm<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be