Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0758<br />
Cox Pierre (° Hasselt 1915 - 1974)<br />
Staande vrouw,<br />
Gehoogde tek<strong>en</strong>ing,<br />
Gesigneerd: Pierre Cox<br />
70 x 54 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0759<br />
Geleg<strong>en</strong>heidsstuk: Victorie for the Allies<br />
van zijde, zilverbrokaat <strong>en</strong> textiel.<br />
uit e<strong>en</strong> officiersmess<br />
42 x 52 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0760<br />
Paar Kobaltblauwe vaz<strong>en</strong> met e<strong>en</strong> goud<strong>en</strong> drak<strong>en</strong>decor<br />
China, 20ste eeuw.<br />
H = 37 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0761<br />
Vaas<br />
van porselein versierd met bloem<strong>en</strong><br />
China,<br />
Deksel ontbreekt, randschilfer.<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0762<br />
Histoire de la Belgique<br />
Brussel, 1868 met tal van hand ingkleurde kaart<strong>en</strong><br />
3 del<strong>en</strong> Th. Juste<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be