Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0062<br />
Sierlijke kruik<br />
van gepatineerd brons<br />
Empirestijl, 19de eeuw.<br />
H = 54 cm<br />
200.00 / 300.00 Euro<br />
0063<br />
Sluip<strong>en</strong>de panter<br />
van gepatineerd metaal <strong>en</strong> marmer<br />
Art Deco tijdvak, ca 1930.<br />
Gesigneerd: Guy De Be<br />
B = 59 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0064<br />
Paar borstbeeld<strong>en</strong><br />
van terrra cotta<br />
Mevrouw D' Espel d' Ocron <strong>en</strong> de Heer Scheerder uit Sint Niklaas<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0065<br />
Fraaie medaillon<br />
van email met e<strong>en</strong> Vrouw <strong>en</strong> banderolle met<br />
de tekst:" Amor Vincit Omnia"<br />
Frankrijk, 19de eeuw<br />
Gemonogrammerd:H.C.<br />
Doorsnede: 10 cm.<br />
350.00 / 450.00 Euro<br />
0066<br />
Paar kandelaars<br />
van brons in Lodewijk XVstijl.<br />
H = 19 cm<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0067<br />
Drouot Eduard (1859 - 1945)<br />
De Ste<strong>en</strong>houwer,<br />
Beeld van gepatineerd brons,<br />
Gesigneerd: E. Drouot,<br />
Câchet Sociétè des fabricants de bronzes.<br />
H = 55 cm<br />
1,400.00 / 1,600.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be