Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0768<br />
De Vuyst Jan (1896 - 1946)<br />
Etsatelier<br />
Ets<br />
Gesigneerd: Jan De Vuyst<br />
Gedateerd: 1934<br />
25 x 14 cm<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0769<br />
Westminsterp<strong>en</strong>dule<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0770<br />
P<strong>en</strong>dule<br />
in wortelnot<strong>en</strong>hout<strong>en</strong> kast.<br />
Art Deco p<strong>en</strong>dule, ca 1930.<br />
50.00 / 60.00 Euro<br />
0771<br />
Hangoortafel<br />
van gezwart hout,<br />
Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0772<br />
Reeks van 6 stoel<strong>en</strong><br />
van eik<strong>en</strong>hout in neo-r<strong>en</strong>aissancestijl,<br />
mooi opnieuw bekleed.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be