Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0720<br />
Gerard John ( Limburgse <strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar)<br />
Woonwag<strong>en</strong>bewoners<br />
Olieverf op paneel,<br />
Gesigneerd: John Gerard.<br />
40 x 50 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0721<br />
Bosschaert R. (Oost<strong>en</strong>de °1938)<br />
<strong>In</strong>terieur<br />
Olieverf op karton,<br />
Gesigneerd: Bosschaert R.<br />
55 x 53 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0722<br />
Herman D. (Belgische School; 20ste eeuw.)<br />
Kapel van St Amands,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: D. Herman<br />
80 x 70 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0723<br />
Branko Virius (° 1954 in Slov<strong>en</strong>ië)<br />
L'été<br />
eglomisé<br />
Gesigneerd: Branko Virius<br />
zie boek 1979 Naïeve <strong>kunst</strong> uit Joegoslavje<br />
17 x 20 cm.<br />
450.00 / 500.00 Euro<br />
0724<br />
Kaartspel<strong>en</strong>d gezelschap<br />
Olieverf op doek,<br />
Belgische School, ca 1900.<br />
62 x 78 cm<br />
400.00 / 600.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be