22.08.2013 Views

Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0073<br />

Diepe kom<br />

van porselein met rood goud gehoogd decor met familiescènes<br />

China, ca 1900.<br />

Doorsnede: 21 cm<br />

600.00 / 750.00 Euro<br />

0074<br />

Siermandje<br />

van porselein, met e<strong>en</strong> decor van vleermuiz<strong>en</strong><br />

China, gemerkt<br />

B = 11 cm<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

0075<br />

Vitrinekast<br />

van tropisch hout <strong>en</strong> inlegwerk van parelmoer<br />

1,000.00 / 1,250.00 Euro<br />

0076<br />

Kobaltblauwe vaas<br />

van porselein,<br />

China, 19de eeuw, gemerkt<br />

H = 29 cm<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0077<br />

Paar vaz<strong>en</strong><br />

van veelkleurig handgeschilderd porselein,<br />

China, Famille Verte, ca 1900.<br />

H = 45 cm<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be