Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0073<br />
Diepe kom<br />
van porselein met rood goud gehoogd decor met familiescènes<br />
China, ca 1900.<br />
Doorsnede: 21 cm<br />
600.00 / 750.00 Euro<br />
0074<br />
Siermandje<br />
van porselein, met e<strong>en</strong> decor van vleermuiz<strong>en</strong><br />
China, gemerkt<br />
B = 11 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0075<br />
Vitrinekast<br />
van tropisch hout <strong>en</strong> inlegwerk van parelmoer<br />
1,000.00 / 1,250.00 Euro<br />
0076<br />
Kobaltblauwe vaas<br />
van porselein,<br />
China, 19de eeuw, gemerkt<br />
H = 29 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0077<br />
Paar vaz<strong>en</strong><br />
van veelkleurig handgeschilderd porselein,<br />
China, Famille Verte, ca 1900.<br />
H = 45 cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be