Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0715<br />
Lathuy Marie (Limburg 1903 - 1986)<br />
Bloem<strong>en</strong>stillev<strong>en</strong><br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Marie Lathuy,<br />
40 x 30 cm<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
0716<br />
Simorin Victor (Els<strong>en</strong>e 1877 - 1946)<br />
Stillev<strong>en</strong> met vaatwerk <strong>en</strong> fruit<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Simonin V.<br />
23 x 32 cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0717<br />
Nys Alexis (Brussel 1844 - na 1930)<br />
Steegje in Frankfurt<br />
Aquarel,<br />
Gesigneerd: Alexis Nys,<br />
Gedateerd: 1879<br />
39 x 20 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0718<br />
Verhevick Frimin (St Jans Mol<strong>en</strong>beek 1874 - St Joost t<strong>en</strong> Node<br />
196<br />
Zicht op de St Walburgakerk van Veurne,<br />
Aquarel,<br />
Gesigneerd: F. Verhevick<br />
47 x 32 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0719<br />
Mabile François (Brussel 1941 - )<br />
Al wacht<strong>en</strong>de,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: François Mabile<br />
51 x 40 cm<br />
250.00 / 350.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be