Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0773<br />
Spiegeltje<br />
van verguld hout.<br />
h = 68 cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0774<br />
2 stoel<strong>en</strong>,<br />
fraai bekleed.<br />
neo-r<strong>en</strong>aissancestijl,ca 1900.<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0775<br />
Stillev<strong>en</strong> met haas<br />
Olieverf dop doek,<br />
Gesigneerd: Thijs,<br />
Gedateerd: 1918<br />
70 x 41 cm<br />
120.00 / 150.00 Euro<br />
0776<br />
Binard H<strong>en</strong>ri (° 1862)<br />
Dreef met berk<strong>en</strong>bom<strong>en</strong><br />
Gem<strong>en</strong>gde techniek op papier,<br />
Gesigneerd: H<strong>en</strong>ri Binard<br />
46 x 32 cm.<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0777<br />
Gedekselde kruik<br />
van tin,<br />
gemaakt door Jozef Antoine Houtton,<br />
Tingieter in Leuze<br />
H = 27 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be