Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0584<br />
Spiegel<br />
van gezwart <strong>en</strong> verguld hout,<br />
uitgevoerd in Lodewijk XVI stijl.<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0585<br />
Armzetel met bijhor<strong>en</strong>d voetbankje<br />
van beuk<strong>en</strong>hout<br />
Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0586<br />
Fraaie armzetel<br />
in Lodewijk XIVstijl, ca 1900.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0587<br />
Imposante zetel<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be