Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0559<br />
Erarts A. (Limburgse <strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar)<br />
Berk<strong>en</strong> in de heide,<br />
Olieverf op doek<br />
Gesigneerd: Erarts<br />
42 x 26 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0560<br />
De eucharistie<br />
Olieverf op doek, gemarroufleerd<br />
Gesigneerd: A. Gromz<strong>en</strong> (?)<br />
23,5 x 27 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0561<br />
Douv<strong>en</strong> Sylvain (°Schoonhov<strong>en</strong> 1919)<br />
V<strong>en</strong>nelandschap<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: S. Douv<strong>en</strong><br />
30 x 38 cm.<br />
175.00 / 200.00 Euro<br />
0562<br />
Dubbelportret<br />
van e<strong>en</strong> vrouw <strong>en</strong> e<strong>en</strong> man<br />
Miniatuur geschilderd op ivoor, 19de eeuw.<br />
13 x 40 cm<br />
175.00 / 200.00 Euro<br />
0563<br />
Jonge vrouw,<br />
Ets: 1/10<br />
20.00 / 30.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be