Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0573<br />
<strong>In</strong>diaanse droom<br />
Ets, 7/20<br />
Gesigneerd: R. Martini<br />
24 x 21 cm<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0574<br />
Cheunh<strong>en</strong>s Th (Alp<strong>en</strong> 1841 - 1916)<br />
Middeleeuwse markt<br />
Ets<br />
van Th. Cheynh<strong>en</strong>s<br />
20 x 30 cm<br />
50.00 / 70.00 Euro<br />
0575<br />
Sheep washing<br />
<strong>In</strong>gekleurde staalgravure,<br />
Find<strong>en</strong> naar Welbië<br />
28 x 38 cm<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0576<br />
Zicht op de Seine van Parijs<br />
Litho: 8/150<br />
Gesigneerd: Danny Latrige<br />
31 x 46 cm<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0577<br />
Cakestand<br />
Engeland, ca 1920<br />
80.00 / 120.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be