Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0620<br />
V<strong>en</strong>etiaanse kroonluchter<br />
met 6 licht<strong>en</strong><br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0621<br />
Groot Processievaandel<br />
van zijde <strong>en</strong> zilverbrocaat<br />
met c<strong>en</strong>traal geschilderd e<strong>en</strong> kelk met cherubijn<strong>en</strong>;<br />
200 x 120 cm<br />
400.00 / 600.00 Euro<br />
0622<br />
Huisaltaar<br />
in marquetterie van palisander, ebb<strong>en</strong>hout, schildpadhoorn<br />
<strong>en</strong> inlegwerk van ivoor. Beeld<strong>en</strong> van vuurverguld brons.<br />
Bov<strong>en</strong>aan gekruisigde Christus, onderaan Maria, Sint Pieter <strong>en</strong><br />
Sint Paulus tuss<strong>en</strong> niss<strong>en</strong> met gegraveerde bronz<strong>en</strong> zuil<strong>en</strong>.<br />
Antwerp<strong>en</strong>, Barokke tijdvak, ca 1630.<br />
H = 131 cm.<br />
6,000.00 / 8,000.00 Euro<br />
0623<br />
De besnijd<strong>en</strong>is,<br />
fraai weefsel met zilverbrocaat.<br />
Vlaander<strong>en</strong>, Barok, 17de eeuw.<br />
64 x 64 cm<br />
600.00 / 700.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be