22.08.2013 Views

Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0620<br />

V<strong>en</strong>etiaanse kroonluchter<br />

met 6 licht<strong>en</strong><br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

0621<br />

Groot Processievaandel<br />

van zijde <strong>en</strong> zilverbrocaat<br />

met c<strong>en</strong>traal geschilderd e<strong>en</strong> kelk met cherubijn<strong>en</strong>;<br />

200 x 120 cm<br />

400.00 / 600.00 Euro<br />

0622<br />

Huisaltaar<br />

in marquetterie van palisander, ebb<strong>en</strong>hout, schildpadhoorn<br />

<strong>en</strong> inlegwerk van ivoor. Beeld<strong>en</strong> van vuurverguld brons.<br />

Bov<strong>en</strong>aan gekruisigde Christus, onderaan Maria, Sint Pieter <strong>en</strong><br />

Sint Paulus tuss<strong>en</strong> niss<strong>en</strong> met gegraveerde bronz<strong>en</strong> zuil<strong>en</strong>.<br />

Antwerp<strong>en</strong>, Barokke tijdvak, ca 1630.<br />

H = 131 cm.<br />

6,000.00 / 8,000.00 Euro<br />

0623<br />

De besnijd<strong>en</strong>is,<br />

fraai weefsel met zilverbrocaat.<br />

Vlaander<strong>en</strong>, Barok, 17de eeuw.<br />

64 x 64 cm<br />

600.00 / 700.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be