Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0045<br />
Hinde <strong>en</strong> bambi<br />
Beeld van gepatineerd <strong>kunst</strong>brons.<br />
Art Deco tijdvak, ca 1930.<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
0046<br />
De d<strong>en</strong>ker,<br />
Beeld van gepatineerd brons,<br />
naar Michelangelo's grafmonum<strong>en</strong>t voor Lor<strong>en</strong>zo De Medici.<br />
Brussle, Fonderie Lipp<strong>en</strong>s<br />
H = 36 cm<br />
600.00 / 800.00 Euro<br />
0047<br />
Twee kandelaars<br />
van brons in de vorm van sfinx<strong>en</strong>,<br />
Empirestijl, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0048<br />
De muzikant<br />
Beeldje van gepatineerd brons,<br />
Gesigneerd: Storck,<br />
H = 47 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0049<br />
Cox Pierre (° Hasselt 1915 - 1974)<br />
Zitt<strong>en</strong>de vrouw voor het raam<br />
Aquarel,<br />
Gesigneerd: Pierre Cox, ca 1950<br />
32 x 26,5 cm<br />
Zie Boek: Monografie Pierre Cox,<br />
Hasselt, 1983, p 87<br />
500.00 / 700.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be