Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0736<br />
Dreef met boerinnetje<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Frans Vervliet<br />
100 x 78 cm<br />
450.00 / 500.00 Euro<br />
0737<br />
Portret van e<strong>en</strong> geestelijke<br />
Olieverf op doek,<br />
Gemaroufleerd, 19de eeuw.<br />
60 x 50 cm<br />
300.00 / 350.00 Euro<br />
0738<br />
Nol<strong>en</strong>s Luci<strong>en</strong> (° Hasselt 1879 - 1954)<br />
Het Luikse staalbekk<strong>en</strong><br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Luci<strong>en</strong> Nol<strong>en</strong>s<br />
38 x 48 cm<br />
900.00 / 1,000.00 Euro<br />
0740<br />
Mythologische scène,<br />
Olieverf op papier<br />
40 x 55 cm.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0742<br />
De bew<strong>en</strong>ing van Christus<br />
Olieverf op doek,<br />
Frankrijk, Barok, 17de eeuw.<br />
110 x 160<br />
1,750.00 / 2,000.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be