Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0743<br />
Janlet H<strong>en</strong>ri (Brussel, 1857 - Ukkel 1935)<br />
Dorpszicht<br />
Aquarel,<br />
Gesignerd: H<strong>en</strong>ri Janlet,<br />
28 x 37 cm<br />
140.00 / 180.00 Euro<br />
0744<br />
Veris R<strong>en</strong>é (Noorderwijk, °1940)<br />
Zicht op de Nete,<br />
Aquarel,<br />
Gesigneerd: R<strong>en</strong>é Veris<br />
35 x 50 cm<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
0745<br />
Twee kerkinterieurs<br />
Gouaches<br />
Gesigneerd: De Heem E.<br />
28 x 22 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0746<br />
Lucas Eduard (1861 -1936)<br />
Balletdanseres<br />
Aquarel<br />
Gesigneerd: E. Lucas<br />
Gedateerd: 1926.<br />
47 x 32 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0747<br />
Minne Jean-Louis (Brussel 1876 - Ukkel 1951)<br />
Brabants landschap,<br />
Aquarel,<br />
Gesigneerd: J.L. Minne<br />
26 x 32 cm<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be