Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0549<br />
Serneels Antoine (Brussel 1909 -)<br />
Hoofd van e<strong>en</strong> jonge knaap<br />
Olieverf op doek<br />
Gesigneerd: Antoine Serneels<br />
26 x 42 cm<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
0550<br />
De grijsaard<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Fr. Schoormans<br />
in de stijl van Rembrandt<br />
39 x 29 cm.<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
0551<br />
Stier<strong>en</strong>vechter,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Gertrude Vober uit Voer<strong>en</strong>daal<br />
50 x 50 cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0552<br />
Schap<strong>en</strong> in e<strong>en</strong> stal<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: J. Janss<strong>en</strong>s<br />
41 c 69 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0553<br />
Zicht op de Jeruzalemkerk in Brugge,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: P. De nayer<br />
43 x 55 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be