22.08.2013 Views

Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0726<br />

Van Hommel Fernand (St Joost te Node 1911 - Brussel 1976)<br />

Rust<strong>en</strong>de vrouw bij de kachel<br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: Fernand Van Hommel<br />

54 x 66 cm<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0727<br />

Versluys Luc (°1912)<br />

Stillev<strong>en</strong> met pruim<strong>en</strong>taart<br />

Olieverf op paneel,<br />

Gesigneerd: Luc Versluys<br />

met etiket op van e<strong>en</strong> t<strong>en</strong>toonstelling uit Ukkel<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

0728<br />

Glansdorf Hubert (Els<strong>en</strong>e 1877 - Knokke 1963)<br />

Lach<strong>en</strong>de vrouw<br />

Olieverf op doek<br />

Gesigneerd: Glansdorf Hubert<br />

Gedateerd: 1908<br />

94 x 65<br />

2,250.00 / 2,500.00 Euro<br />

0729<br />

Chaltin Maurice (1884 - 1932)<br />

Arde<strong>en</strong>s riviergezicht<br />

Olieverf op paneel,<br />

Gesigneerd: Maurice Chaltin<br />

37 x 44 cm<br />

200.00 / 250.00 Euro<br />

0730<br />

Kudde schap<strong>en</strong>,<br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: S.IVEL<br />

45 x 65 cm<br />

200.00 / 250.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be