Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0726<br />
Van Hommel Fernand (St Joost te Node 1911 - Brussel 1976)<br />
Rust<strong>en</strong>de vrouw bij de kachel<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Fernand Van Hommel<br />
54 x 66 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0727<br />
Versluys Luc (°1912)<br />
Stillev<strong>en</strong> met pruim<strong>en</strong>taart<br />
Olieverf op paneel,<br />
Gesigneerd: Luc Versluys<br />
met etiket op van e<strong>en</strong> t<strong>en</strong>toonstelling uit Ukkel<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0728<br />
Glansdorf Hubert (Els<strong>en</strong>e 1877 - Knokke 1963)<br />
Lach<strong>en</strong>de vrouw<br />
Olieverf op doek<br />
Gesigneerd: Glansdorf Hubert<br />
Gedateerd: 1908<br />
94 x 65<br />
2,250.00 / 2,500.00 Euro<br />
0729<br />
Chaltin Maurice (1884 - 1932)<br />
Arde<strong>en</strong>s riviergezicht<br />
Olieverf op paneel,<br />
Gesigneerd: Maurice Chaltin<br />
37 x 44 cm<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0730<br />
Kudde schap<strong>en</strong>,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: S.IVEL<br />
45 x 65 cm<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be