22.08.2013 Views

Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0201<br />

Wandklok<br />

van verguld hout met e<strong>en</strong> 8-dag<strong>en</strong> uurwerk,<br />

Zwed<strong>en</strong>, Lodewijk XVstijl, 19de eeuw.<br />

H = 55 cm<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0202<br />

Wandklok<br />

H = 49 cm<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0203<br />

Spiegel<br />

met e<strong>en</strong> jonge vrouw in e<strong>en</strong> medaillon,<br />

omkranst met rank<strong>en</strong> <strong>en</strong> strikwerk<br />

van gepatineerd <strong>en</strong> verguld stucwerk.<br />

Lodewijk XVIstijl, 19de eeuw.<br />

H = 205 x 100 cm<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0204<br />

Uitzonderlijke vierdeurskast<br />

van palissander , ebb<strong>en</strong> <strong>en</strong> eik<strong>en</strong>hout<br />

met inlegwerk van ivoor <strong>en</strong> schildpadhoorn.<br />

Antwerp<strong>en</strong>, Barok, 17de eeuw.H = 220 cm<br />

14,000.00 / 16,000.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be