Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0201<br />
Wandklok<br />
van verguld hout met e<strong>en</strong> 8-dag<strong>en</strong> uurwerk,<br />
Zwed<strong>en</strong>, Lodewijk XVstijl, 19de eeuw.<br />
H = 55 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0202<br />
Wandklok<br />
H = 49 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0203<br />
Spiegel<br />
met e<strong>en</strong> jonge vrouw in e<strong>en</strong> medaillon,<br />
omkranst met rank<strong>en</strong> <strong>en</strong> strikwerk<br />
van gepatineerd <strong>en</strong> verguld stucwerk.<br />
Lodewijk XVIstijl, 19de eeuw.<br />
H = 205 x 100 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0204<br />
Uitzonderlijke vierdeurskast<br />
van palissander , ebb<strong>en</strong> <strong>en</strong> eik<strong>en</strong>hout<br />
met inlegwerk van ivoor <strong>en</strong> schildpadhoorn.<br />
Antwerp<strong>en</strong>, Barok, 17de eeuw.H = 220 cm<br />
14,000.00 / 16,000.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be