22.08.2013 Views

Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0016<br />

De Well<strong>en</strong>s hoeve in Bokrijk,<br />

Olieverf op karton,<br />

Gesigneerd: T. Dethier,<br />

27 x 32 cm<br />

60.00 / 80.00 Euro<br />

0017<br />

Well<strong>en</strong>s Ir<strong>en</strong>e (Heusd<strong>en</strong>, ° 1923 - Brussel, 2004)<br />

Dreef met berk<strong>en</strong> aan het water,<br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: Ir<strong>en</strong>e Well<strong>en</strong>s,<br />

38 x 48 cm<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

0018<br />

Dami<strong>en</strong> Jos (Nam<strong>en</strong>, 1879 - Schaarbeek 1973)<br />

Portret van e<strong>en</strong> jonge man,<br />

Aquarel,<br />

Gesigneerd:<br />

Jos Dami<strong>en</strong><br />

29 x 21<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0019<br />

Van Wordrag<strong>en</strong> Martin (Ammerzod<strong>en</strong> ° 1928)<br />

Twee dubbelzijdige schetsblad<strong>en</strong><br />

Potloodtek<strong>en</strong>ing<br />

Gemonogrammeerd: Martin Van Wordrag<strong>en</strong><br />

42 x 30. cm<br />

200.00 / 250.00 Euro<br />

0020<br />

Douv<strong>en</strong> Sylvain (°Schoonhov<strong>en</strong> 1919)<br />

<strong>In</strong>terieur van e<strong>en</strong> hoevek<strong>en</strong> in Bokrijk<br />

Olieverf op doek,<br />

Gesigneerd: Sylvain Douv<strong>en</strong><br />

60 x 80 cm<br />

200.00 / 250.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be