Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0016<br />
De Well<strong>en</strong>s hoeve in Bokrijk,<br />
Olieverf op karton,<br />
Gesigneerd: T. Dethier,<br />
27 x 32 cm<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0017<br />
Well<strong>en</strong>s Ir<strong>en</strong>e (Heusd<strong>en</strong>, ° 1923 - Brussel, 2004)<br />
Dreef met berk<strong>en</strong> aan het water,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Ir<strong>en</strong>e Well<strong>en</strong>s,<br />
38 x 48 cm<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
0018<br />
Dami<strong>en</strong> Jos (Nam<strong>en</strong>, 1879 - Schaarbeek 1973)<br />
Portret van e<strong>en</strong> jonge man,<br />
Aquarel,<br />
Gesigneerd:<br />
Jos Dami<strong>en</strong><br />
29 x 21<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0019<br />
Van Wordrag<strong>en</strong> Martin (Ammerzod<strong>en</strong> ° 1928)<br />
Twee dubbelzijdige schetsblad<strong>en</strong><br />
Potloodtek<strong>en</strong>ing<br />
Gemonogrammeerd: Martin Van Wordrag<strong>en</strong><br />
42 x 30. cm<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
0020<br />
Douv<strong>en</strong> Sylvain (°Schoonhov<strong>en</strong> 1919)<br />
<strong>In</strong>terieur van e<strong>en</strong> hoevek<strong>en</strong> in Bokrijk<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Sylvain Douv<strong>en</strong><br />
60 x 80 cm<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be