Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0130<br />
2 panel<strong>en</strong> versierd met briefpanel<strong>en</strong>,<br />
Gotisch tijdvak, 1200 -1550.<br />
89 x 29<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0131<br />
Delvaux Laur<strong>en</strong>t (G<strong>en</strong>t 1695 - Nijvel 1778)<br />
Kruislieveheer<br />
van gesned<strong>en</strong> hout<br />
Gesigneerd: Delvaux<br />
Gedateerd: 1730<br />
H = 73 cm.<br />
( kleine besch.)<br />
1,250.00 / 1,500.00 Euro<br />
0132<br />
Onze Lieve Vrouw met kind,<br />
Beeld van gesned<strong>en</strong> zacht hout<br />
Frankrijk, Lodewijk XIVtijdvak, ca 1700.<br />
H = 35 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0133<br />
Balkslof<br />
van eik<strong>en</strong>hout,<br />
16de eeuw.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0134<br />
2 balksloff<strong>en</strong><br />
met acanthusblader<strong>en</strong>, 17de eeuw.<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be