Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0144<br />
Braziliaanse talisman<br />
H = 8 cm.<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
0145<br />
De Smid,<br />
Beeld van gepatineerd terra cotta,<br />
Art Deco tijdvak, ca 1930.<br />
H = 55 cm<br />
200.00 / 220.00 Euro<br />
0146<br />
De pianist<br />
Beeldje van wit monochroom biscuit,<br />
H = 17, b = 18 cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0147<br />
Aurili Richard (1834 - 1914)<br />
Jonge knaap<br />
beeldje van brons <strong>en</strong> pijpaarde<br />
Gesigneerd: Aurili R.<br />
H = 17 cm.<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0148<br />
De graflegging van Christus,<br />
Groep van gepolychromeerde terra cotta,<br />
Doornik, 16de eeuw.<br />
105 x 75 cm<br />
2,500.00 / 3,000.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be