Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0243<br />
Wynants Jan (Hollandse School, 17de eeuw.)<br />
Landschap met vissers,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: J. Wynants<br />
Gedateerd: 1661<br />
met museumlijst<br />
86 x 105 cm.<br />
4,000.00 / 5,000.00 Euro<br />
0244<br />
De Cynsp<strong>en</strong>ning,<br />
Olieverf op doek,<br />
Vlaander<strong>en</strong>, 17de eeuw<br />
22 x 27 cm<br />
1,000.00 / 1,250.00 Euro<br />
0245<br />
Van Dor<strong>en</strong> Emile (Brussel 1865 - G<strong>en</strong>k 1949)<br />
Herfstlandschap in G<strong>en</strong>k<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: E. Van Dor<strong>en</strong><br />
70 x 100 cm<br />
4,000.00 / 4,500.00 Euro<br />
0246<br />
De berechting, met op de achtergrond de St Pieterskerk van Leuv<strong>en</strong>.<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Hodru<br />
117 x 137 cm<br />
1,250.00 / 1,500.00 Euro<br />
0247<br />
Well<strong>en</strong>s Charles (° Lumm<strong>en</strong>,1889 - Hasselt, 1959)<br />
Heidelandschap,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Charles Well<strong>en</strong>s<br />
25 x 35 cm<br />
250.00 / 350.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be