Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0149<br />
Paar hart<strong>en</strong><br />
van marmer,<br />
Frankrijk, ca 1700.<br />
H = 49, B = 35 cm<br />
1,250.00 / 1,500.00 Euro<br />
0150<br />
Goebel Wilhem August (°1883 - ?)<br />
Leeuw<br />
van monochroom wit aardewerk<br />
Gesigneerd: A. Goebel<br />
H = 51, B = 59 cm.<br />
800.00 / 1,000.00 Euro<br />
0151<br />
Neptunus <strong>en</strong> e<strong>en</strong> maagd.<br />
Grote groep van wit monochroom biscuit<br />
in de trant van Sèvres.<br />
H = 43 cm<br />
( 1 arm hersteld )<br />
1,200.00 / 1,400.00 Euro<br />
0152<br />
2 kalkst<strong>en</strong><strong>en</strong>,<br />
Gotische poortelem<strong>en</strong>t<strong>en</strong><br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0153<br />
Scheid Georg Adam (Wi<strong>en</strong>er Werkstätte, Edelsmid, vanaf 1862)<br />
Sigarett<strong>en</strong>doos<br />
Houder voor sigarett<strong>en</strong> , snuiftabak <strong>en</strong> lucifers.<br />
van doorschijn<strong>en</strong>d wit email, op zilver bezet met twee robijn<strong>en</strong><br />
naar e<strong>en</strong> model van Carl Fabergé.<br />
Wi<strong>en</strong>er Werkstätte, Art Nouveautijdvak, na 1862<br />
We<strong>en</strong>se edelsmid: Georg Adam Scheid<br />
Meestertek<strong>en</strong>: G.A.S. zie boek zilver van Mevr. Krekel - Aalberse p.139 nr 21<br />
13,5 x 6 cm<br />
Herkomst: Collectie Markies Villers de Grigancourt ( Beesel - Nederland)<br />
volg<strong>en</strong>s de familietraditie gesch<strong>en</strong>k van de Duitse Keizer Wilhelm, ca 1900.<br />
(Enkele krasjes op de bodem <strong>en</strong> kleine randschilfer van de email )<br />
1,500.00 / 1,800.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be