22.08.2013 Views

Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0149<br />

Paar hart<strong>en</strong><br />

van marmer,<br />

Frankrijk, ca 1700.<br />

H = 49, B = 35 cm<br />

1,250.00 / 1,500.00 Euro<br />

0150<br />

Goebel Wilhem August (°1883 - ?)<br />

Leeuw<br />

van monochroom wit aardewerk<br />

Gesigneerd: A. Goebel<br />

H = 51, B = 59 cm.<br />

800.00 / 1,000.00 Euro<br />

0151<br />

Neptunus <strong>en</strong> e<strong>en</strong> maagd.<br />

Grote groep van wit monochroom biscuit<br />

in de trant van Sèvres.<br />

H = 43 cm<br />

( 1 arm hersteld )<br />

1,200.00 / 1,400.00 Euro<br />

0152<br />

2 kalkst<strong>en</strong><strong>en</strong>,<br />

Gotische poortelem<strong>en</strong>t<strong>en</strong><br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0153<br />

Scheid Georg Adam (Wi<strong>en</strong>er Werkstätte, Edelsmid, vanaf 1862)<br />

Sigarett<strong>en</strong>doos<br />

Houder voor sigarett<strong>en</strong> , snuiftabak <strong>en</strong> lucifers.<br />

van doorschijn<strong>en</strong>d wit email, op zilver bezet met twee robijn<strong>en</strong><br />

naar e<strong>en</strong> model van Carl Fabergé.<br />

Wi<strong>en</strong>er Werkstätte, Art Nouveautijdvak, na 1862<br />

We<strong>en</strong>se edelsmid: Georg Adam Scheid<br />

Meestertek<strong>en</strong>: G.A.S. zie boek zilver van Mevr. Krekel - Aalberse p.139 nr 21<br />

13,5 x 6 cm<br />

Herkomst: Collectie Markies Villers de Grigancourt ( Beesel - Nederland)<br />

volg<strong>en</strong>s de familietraditie gesch<strong>en</strong>k van de Duitse Keizer Wilhelm, ca 1900.<br />

(Enkele krasjes op de bodem <strong>en</strong> kleine randschilfer van de email )<br />

1,500.00 / 1,800.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be