Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0197<br />
Kolomp<strong>en</strong>dule<br />
van albast.<br />
H = 39 cm<br />
550.00 / 600.00 Euro<br />
0198<br />
P<strong>en</strong>dule<br />
van hout met speelwerk<br />
School van Nancy, Art Nouveautijdvak, ca 1890.<br />
H = 36 cm<br />
125.00 / 150.00 Euro<br />
0199<br />
Oeuil de Boeuf<br />
met marquetterie<br />
gemaakt voor Stockholm<br />
175.00 / 200.00 Euro<br />
0200<br />
Wandklok<br />
van verguld hout met e<strong>en</strong> 8-dag<strong>en</strong> uurwerk,<br />
Zwed<strong>en</strong>, Lodewijk XVIstijl, 19de eeuw.<br />
H = 55 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be