Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0031<br />
Zomervakantie<br />
Gem<strong>en</strong>gde techniek<br />
Gesigneerd: Haccuria<br />
Gedateerd: 1976<br />
53 x 45 cm<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0032<br />
Tytgat Edgard ( Brussel 1879 - St lambrechts Woluwe 1957<br />
Zelfportret van Tytgat, Sinterklaas, naakte schoonhed<strong>en</strong> <strong>en</strong>z...<br />
3 houtsned<strong>en</strong> ingelijst <strong>en</strong> 2 zonder kader<br />
van Edgard Tytgat<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0033<br />
Meunier Karl (St joost T<strong>en</strong> Node: 1864 -Leuv<strong>en</strong> 1894)<br />
Twee zicht<strong>en</strong><br />
Twee ets<strong>en</strong><br />
van Karl Meunier naar Constantin Meunier<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
0034<br />
Vrank<strong>en</strong> Jan (°1965)<br />
"De voetwassing" nr 1 op 4 exemplar<strong>en</strong><br />
Reeks van 5 linoleumsned<strong>en</strong><br />
Uitgegev<strong>en</strong> door Galerie de Gele Gier uit G<strong>en</strong>t in 1988.<br />
Op Japans zijdepapier<br />
90 x 65 cm.<br />
200.00 / 300.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be