Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0068<br />
Cox Marc (zoon van Pierre cox)<br />
L<strong>en</strong>te,<br />
Gem<strong>en</strong>gde techniek, geaquarelleerde p<strong>en</strong>tek<strong>en</strong>ing<br />
op handgeschept papier.<br />
Gesigneerd: Marc cox,<br />
Gedateerd: 2001<br />
20,5 x 12 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0069<br />
Paardje<br />
van brons,<br />
Art Decotijdvak, ca 1930.<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0070<br />
Antieke graap<br />
van gietijzer<br />
18de eeuw,<br />
H = 6 cm<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0071<br />
Boek<strong>en</strong>staander<br />
van brons, 18de eeuw.<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0072<br />
Bahut<br />
van eik<strong>en</strong>hout,<br />
Maasland, Directoiretijdvak, ca 1800.<br />
600.00 / 800.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be