22.08.2013 Views

Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0079<br />

Fraai lakwerkkabinet<br />

China, 19de eeuw.<br />

600.00 / 700.00 Euro<br />

0080<br />

Kabinet<br />

van gezwart <strong>en</strong> verguld hout<br />

China, 19de eeuw.<br />

1,250.00 / 1,500.00 Euro<br />

0081<br />

Koppel vogels rust<strong>en</strong>d op e<strong>en</strong> bloesemtak<br />

in het maanlicht<br />

Bord<br />

van email cloissoné,<br />

Japan, 19de eeuw.<br />

Doorsnede: 31 cm<br />

350.00 / 450.00 Euro<br />

0082<br />

Gedekselde vaas versierd met e<strong>en</strong> drak<strong>en</strong>decor<br />

van blauw/wit handgeschilderd porselein<br />

China, 19de eeuw.<br />

H = 45 cm<br />

550.00 / 750.00 Euro<br />

0083<br />

Paar vaz<strong>en</strong> van gro<strong>en</strong> celadonporselein met witte emailversiering.<br />

Voorstelling van strijd<strong>en</strong>de krijgers onder e<strong>en</strong> hoorn.<br />

Hals versierd met klimm<strong>en</strong>de leeuwtjes;<br />

China, 2de helft 19de eeuw.<br />

H = 89 cm.<br />

Herkomst: verzameling Kasteel Treeswyk in Waalre ( Nederland)<br />

Lit. vgl. R. Krall <strong>en</strong> J. Ayers, Chinese ceramics in the Topkapi Saray<br />

Museum, Istanbul,<br />

A complete catalogue, Deel: III, nr 3597<br />

25,000.00 / 30,000.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be