Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0079<br />
Fraai lakwerkkabinet<br />
China, 19de eeuw.<br />
600.00 / 700.00 Euro<br />
0080<br />
Kabinet<br />
van gezwart <strong>en</strong> verguld hout<br />
China, 19de eeuw.<br />
1,250.00 / 1,500.00 Euro<br />
0081<br />
Koppel vogels rust<strong>en</strong>d op e<strong>en</strong> bloesemtak<br />
in het maanlicht<br />
Bord<br />
van email cloissoné,<br />
Japan, 19de eeuw.<br />
Doorsnede: 31 cm<br />
350.00 / 450.00 Euro<br />
0082<br />
Gedekselde vaas versierd met e<strong>en</strong> drak<strong>en</strong>decor<br />
van blauw/wit handgeschilderd porselein<br />
China, 19de eeuw.<br />
H = 45 cm<br />
550.00 / 750.00 Euro<br />
0083<br />
Paar vaz<strong>en</strong> van gro<strong>en</strong> celadonporselein met witte emailversiering.<br />
Voorstelling van strijd<strong>en</strong>de krijgers onder e<strong>en</strong> hoorn.<br />
Hals versierd met klimm<strong>en</strong>de leeuwtjes;<br />
China, 2de helft 19de eeuw.<br />
H = 89 cm.<br />
Herkomst: verzameling Kasteel Treeswyk in Waalre ( Nederland)<br />
Lit. vgl. R. Krall <strong>en</strong> J. Ayers, Chinese ceramics in the Topkapi Saray<br />
Museum, Istanbul,<br />
A complete catalogue, Deel: III, nr 3597<br />
25,000.00 / 30,000.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be