Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0040<br />
Hondius Jodocus (1563 - 1612)<br />
Graafschap Vlaander<strong>en</strong><br />
<strong>In</strong>gekleurde gravure van Jodocus Hondius<br />
ca 1600.<br />
13 x 18 cm<br />
350.00 / 450.00 Euro<br />
0041<br />
Stadsplattegrond van Ti<strong>en</strong><strong>en</strong><br />
uit de Atlas Minor van Mercator<br />
Jansonius, Amsterdam, 1638<br />
met eig<strong>en</strong>domsstempel: Coll. Tsaar Knyril<br />
34 x 42 cm<br />
400.00 / 600.00 Euro<br />
0042<br />
Geud<strong>en</strong>s Albert (°Mechel<strong>en</strong>, 1869 - Schaarbeek, 1949)<br />
Kempisch interieur<br />
Ets,<br />
Gesigneerd: Albert Geud<strong>en</strong>s<br />
31 x 24 cm.<br />
60.00 / 75.00 Euro<br />
0043<br />
Hebbelinck Roger (Brussel °1912)<br />
Winterlandschap<br />
Kleur<strong>en</strong>ets<br />
Hebbelinck naar Valerius de Saedeleer<br />
51 x 58 cm<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
0044<br />
Anna leert Maria lez<strong>en</strong>,<br />
Gravure van C. Galle naar Rub<strong>en</strong>s<br />
Antwerp<strong>en</strong>, Barok, 17de eeuw.<br />
42 x 31 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be