Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0710<br />
Petroleumlamp<br />
van messing <strong>en</strong> gemailleerd glas.<br />
Art Nouveau tijdvak, ca 1900.<br />
120.00 / 150.00 Euro<br />
0711<br />
Douv<strong>en</strong> Sylvain (°Schoonhov<strong>en</strong> 1919)<br />
Winterlandschap<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: S. Douv<strong>en</strong><br />
40 x 48 cm.<br />
225.00 / 250.00 Euro<br />
0712<br />
Vogel J.G. (Hollandse School 1886 - 1974)<br />
Man op e<strong>en</strong> bosweg,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: J.G. Vogel<br />
95 x 70 cm<br />
1,250.00 / 1,500.00 Euro<br />
0713<br />
Vinck J. (Antwerp<strong>en</strong>, 1900 - Mortsel 1979)<br />
Stillev<strong>en</strong> met haas,<br />
Dubbelzijdig schilderij<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: J. Vinck<br />
68 x 53 cm<br />
600.00 / 800.00 Euro<br />
0714<br />
Coëme R (St Truid<strong>en</strong> 1914 - Antwerp<strong>en</strong> 1979)<br />
Pièta<br />
Olieverf op karton,<br />
Gesigneerd: Coëme R.<br />
Vroeg werk uit de jar<strong>en</strong> '30.<br />
49 x 44 cm.<br />
600.00 / 800.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be