Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0188<br />
Gedekselde vaas<br />
van veelkleurig handgeschilderd <strong>en</strong> goudgehoogd porselein<br />
D<strong>en</strong>emark<strong>en</strong>, Royal Kop<strong>en</strong>hag<strong>en</strong><br />
H = 45 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0189<br />
Cox Marc (zoon van Pierre cox)<br />
L<strong>en</strong>te,<br />
Gem<strong>en</strong>gde techniek, geaquarelleerde p<strong>en</strong>tek<strong>en</strong>ing<br />
op handgeschept papier.<br />
Gesigneerd: Marc cox,<br />
Gedateerd: 2001<br />
20,5 x 12 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0190<br />
Paar gedekselde <strong>en</strong> geoorde vaz<strong>en</strong><br />
van gro<strong>en</strong> geschilderd <strong>en</strong> goudgehoogd porselein<br />
met in het hart e<strong>en</strong> medaillon met bloem<strong>en</strong>stillev<strong>en</strong><br />
Dresd<strong>en</strong>,ca 1930 - 1940.<br />
H = 45 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0191<br />
P<strong>en</strong>dule met e<strong>en</strong> voorsteling van e<strong>en</strong> <strong>en</strong>gel die Jezus kroont.<br />
van tweekleur<strong>en</strong>brons.<br />
Napoleon III tijdvak, 1850 -1890.<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0192<br />
Cartel<br />
van hout met 8-dag<strong>en</strong> werk<br />
Zwed<strong>en</strong>, Lodewijk XVIstijl, 19de eeuw<br />
H = 54 cm<br />
175.00 / 200.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be