22.08.2013 Views

Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0188<br />

Gedekselde vaas<br />

van veelkleurig handgeschilderd <strong>en</strong> goudgehoogd porselein<br />

D<strong>en</strong>emark<strong>en</strong>, Royal Kop<strong>en</strong>hag<strong>en</strong><br />

H = 45 cm<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0189<br />

Cox Marc (zoon van Pierre cox)<br />

L<strong>en</strong>te,<br />

Gem<strong>en</strong>gde techniek, geaquarelleerde p<strong>en</strong>tek<strong>en</strong>ing<br />

op handgeschept papier.<br />

Gesigneerd: Marc cox,<br />

Gedateerd: 2001<br />

20,5 x 12 cm<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0190<br />

Paar gedekselde <strong>en</strong> geoorde vaz<strong>en</strong><br />

van gro<strong>en</strong> geschilderd <strong>en</strong> goudgehoogd porselein<br />

met in het hart e<strong>en</strong> medaillon met bloem<strong>en</strong>stillev<strong>en</strong><br />

Dresd<strong>en</strong>,ca 1930 - 1940.<br />

H = 45 cm<br />

400.00 / 500.00 Euro<br />

0191<br />

P<strong>en</strong>dule met e<strong>en</strong> voorsteling van e<strong>en</strong> <strong>en</strong>gel die Jezus kroont.<br />

van tweekleur<strong>en</strong>brons.<br />

Napoleon III tijdvak, 1850 -1890.<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0192<br />

Cartel<br />

van hout met 8-dag<strong>en</strong> werk<br />

Zwed<strong>en</strong>, Lodewijk XVIstijl, 19de eeuw<br />

H = 54 cm<br />

175.00 / 200.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be