Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0088<br />
Platte brede schotel<br />
met c<strong>en</strong>traal e<strong>en</strong> drak<strong>en</strong>decor <strong>en</strong> langs de buit<strong>en</strong>zijde<br />
e<strong>en</strong> gemarmerd decor.<br />
China, ca 1900 cm<br />
Doorsnede: 19 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0089<br />
Cox Pierre (° Hasselt 1915 - 1974)<br />
Meisjesfiguur in zijaanzicht<br />
Contépotlood <strong>en</strong> aquarel,<br />
Gesigneerd: Pierre Cox,<br />
40 x 22 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0090<br />
P<strong>en</strong>seelpot<br />
Trapeziumvormige vaas van porselein, versierd met figur<strong>en</strong><br />
China, gemerkt.<br />
H = 13 cm<br />
200.00 / 300.00 Euro<br />
0091<br />
Klein diep ovaal schaaltje<br />
van celadonporselein,<br />
China,<br />
( email gecraquelleerd)<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0092<br />
Vaas<br />
van bruin porselein met blauw druipglazuur.<br />
China, ca 1880.<br />
H = 30 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be