Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0554<br />
Romantisch landschap<br />
Gemaroufleerd<br />
Gesigneerd: C.Brockx<br />
24 x 20 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0555<br />
Copp<strong>en</strong>s Omer (Duinkerke, 1864 - Els<strong>en</strong>e 1926)<br />
Zicht op e<strong>en</strong> brugje in Brugge<br />
Olieverf op triplex<br />
Gesigneerd: Omer Copp<strong>en</strong>s<br />
12 x 17 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0556<br />
Boel Louis (Maastricht 1879 - Oost<strong>en</strong>de 1949)<br />
Zeezicht<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: L. Boel<br />
46 x 64 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0557<br />
Idserda Theo<br />
Vissersbot<strong>en</strong> in de hav<strong>en</strong>,<br />
Olieverf op doek,<br />
gesigneerd: Theo Idserda, Nederlandse <strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar<br />
45 x 37 cm<br />
150.00 / 300.00 Euro<br />
0558<br />
Stillev<strong>en</strong> met wijn <strong>en</strong> fruit<br />
Olieverf op doek, gemaroufleerd<br />
36 x 53 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be