Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0205<br />
Bord<strong>en</strong>kast<br />
van not<strong>en</strong>hout,<br />
Frankrijk, 18de eeuw.<br />
1,250.00 / 1,500.00 Euro<br />
0206<br />
Commode met 3 lad<strong>en</strong><br />
van rijkelijk gesned<strong>en</strong> eik<strong>en</strong>hout,<br />
Luik, Lodewijk XVtijdvak, 18de eeuw.<br />
1,500.00 / 1,800.00 Euro<br />
0207<br />
Console<br />
van verguld <strong>en</strong> gesned<strong>en</strong> hout,<br />
Luik, Lodewijk XVItijdvak, ca 1800.<br />
0208<br />
Salon<br />
bestaande uit 1 canapé, 2 armstoel<strong>en</strong>, 2stoel<strong>en</strong><br />
van mahoniegekleurd beuk<strong>en</strong>hout <strong>en</strong> verguld brons.<br />
Empirestijl, 19de eeuw.<br />
900.00 / 1,000.00 Euro<br />
0209<br />
Mooie vitrinekast<br />
van eik<strong>en</strong>hout,<br />
Vlaander<strong>en</strong>, 19de eeuw.<br />
H = 260 cm<br />
1,750.00 / 2,000.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be