22.08.2013 Views

Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0205<br />

Bord<strong>en</strong>kast<br />

van not<strong>en</strong>hout,<br />

Frankrijk, 18de eeuw.<br />

1,250.00 / 1,500.00 Euro<br />

0206<br />

Commode met 3 lad<strong>en</strong><br />

van rijkelijk gesned<strong>en</strong> eik<strong>en</strong>hout,<br />

Luik, Lodewijk XVtijdvak, 18de eeuw.<br />

1,500.00 / 1,800.00 Euro<br />

0207<br />

Console<br />

van verguld <strong>en</strong> gesned<strong>en</strong> hout,<br />

Luik, Lodewijk XVItijdvak, ca 1800.<br />

0208<br />

Salon<br />

bestaande uit 1 canapé, 2 armstoel<strong>en</strong>, 2stoel<strong>en</strong><br />

van mahoniegekleurd beuk<strong>en</strong>hout <strong>en</strong> verguld brons.<br />

Empirestijl, 19de eeuw.<br />

900.00 / 1,000.00 Euro<br />

0209<br />

Mooie vitrinekast<br />

van eik<strong>en</strong>hout,<br />

Vlaander<strong>en</strong>, 19de eeuw.<br />

H = 260 cm<br />

1,750.00 / 2,000.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be