22.08.2013 Views

Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0544<br />

Twee muurankers<br />

van gietijzer, 17de eeuw.<br />

100.00 / 150.00 Euro<br />

0545<br />

Muuranker<br />

uit de 17de eeuw in de vorm<br />

van e<strong>en</strong> swastika<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

0546<br />

Lot van 3 klemijzers,<br />

17de -18de eeuw.<br />

50.00 / 70.00 Euro<br />

0547<br />

Lot van verschill<strong>en</strong>de muurankers, 17de - 18de eeuw.<br />

80.00 / 100.00 Euro<br />

0548<br />

Nol<strong>en</strong>s Luci<strong>en</strong> (° Hasselt 1879 - 1954)<br />

Schets van Luci<strong>en</strong> Nol<strong>en</strong>s,<br />

potlood op papier,<br />

7 x 10 cm.<br />

60.00 / 80.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be