Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0544<br />
Twee muurankers<br />
van gietijzer, 17de eeuw.<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
0545<br />
Muuranker<br />
uit de 17de eeuw in de vorm<br />
van e<strong>en</strong> swastika<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
0546<br />
Lot van 3 klemijzers,<br />
17de -18de eeuw.<br />
50.00 / 70.00 Euro<br />
0547<br />
Lot van verschill<strong>en</strong>de muurankers, 17de - 18de eeuw.<br />
80.00 / 100.00 Euro<br />
0548<br />
Nol<strong>en</strong>s Luci<strong>en</strong> (° Hasselt 1879 - 1954)<br />
Schets van Luci<strong>en</strong> Nol<strong>en</strong>s,<br />
potlood op papier,<br />
7 x 10 cm.<br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be