Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0233<br />
Ant<strong>en</strong> 'D Jef (Hasselt 1851 - 1913)<br />
Man in de moestuin,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Jef D' Ant<strong>en</strong><br />
55 x 44 cm<br />
1,250.00 / 1,500.00 Euro<br />
0234<br />
Lez<strong>en</strong>de dame in kasteelpark,<br />
in origneel hout<strong>en</strong> lijst.<br />
Olieverf op doek.<br />
46 x 35 cm<br />
700.00 / 900.00 Euro<br />
0235<br />
Lour<strong>en</strong>s B<strong>en</strong> (Rotterdam 1910 - Cadier <strong>en</strong> Keer 1987)<br />
Hav<strong>en</strong>zicht met bot<strong>en</strong> in Rotterdam<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Lour<strong>en</strong>s B<strong>en</strong><br />
40 x 80 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0236<br />
Boehm Eduard (W<strong>en</strong><strong>en</strong> 1830 - ?)<br />
E<strong>en</strong> romantisch plekje in het bos<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: E. Boehm<br />
68 x 53 cm<br />
2,000.00 / 2,500.00 Euro<br />
0237<br />
Robbe H. (Kortrijk 1807 - Schaarbeek 1899)<br />
Stillev<strong>en</strong> met fruit,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: H. Robbe,<br />
27 x 34<br />
1,800.00 / 2,200.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be