Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0674<br />
Paar portrett<strong>en</strong> met de voorstelling van<br />
Dhr <strong>en</strong> Mevr. Chapotot - Lefévre.<br />
Lyon : Empiretijdvak: 1810 -1820<br />
53 x 48 cm<br />
600.00 / 700.00 Euro<br />
0675<br />
Bloem<strong>en</strong>stillev<strong>en</strong><br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Alice Fischer,<br />
Gedateerd: 1881.<br />
65 x 48 cm<br />
400.00 / 500.00 Euro<br />
0676<br />
Huiselijk tafereel<br />
Olieverf op doek,<br />
in de stijl van Jan Ste<strong>en</strong>, 19de eeuw.<br />
60 x 51 cm<br />
800.00 / 1,000.00 Euro<br />
0677<br />
François Joseph (Brussel 1851 - 1940)<br />
Zicht op Brugge,<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Joseph François<br />
45 x 54 cm<br />
700.00 / 800.00 Euro<br />
0678<br />
Herderin<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: N. Keizer<br />
19de eeuwse kopie naar P.P. Rub<strong>en</strong>s.<br />
54 x 43 cm.<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be