22.08.2013 Views

Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0006<br />

Lemanceau Charles (°1905)<br />

Olifant met jong<br />

Beeld van zwart geglazuurd aardewerk,<br />

Gesigneerd: Charles Lemanceau.<br />

Art Decotijdvak, ca 1925<br />

H = 30 , B = 44 cm<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0007<br />

Judith <strong>en</strong> Holofernes<br />

Beeldje van terra cotta<br />

Art Deco tijdvak, ca 1930<br />

H = 32 cm<br />

250.00 / 300.00 Euro<br />

0008<br />

Coupe met vrouw<strong>en</strong>figuur<br />

van Hasselts keramiek<br />

model 506,<br />

zie Hasselts keramiek uit de Belle Epoque p 89<br />

400.00 / 600.00 Euro<br />

0009<br />

Spaanse krijger<br />

Olieverf op porselein,<br />

Gesigneerd: E. Gallé à Nancy,<br />

Doorsnede: 33 cm<br />

150.00 / 200.00 Euro<br />

0010<br />

33 delig glasservies<br />

van kristal, Val St Lambert<br />

200.00 / 250.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be