Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0006<br />
Lemanceau Charles (°1905)<br />
Olifant met jong<br />
Beeld van zwart geglazuurd aardewerk,<br />
Gesigneerd: Charles Lemanceau.<br />
Art Decotijdvak, ca 1925<br />
H = 30 , B = 44 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0007<br />
Judith <strong>en</strong> Holofernes<br />
Beeldje van terra cotta<br />
Art Deco tijdvak, ca 1930<br />
H = 32 cm<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
0008<br />
Coupe met vrouw<strong>en</strong>figuur<br />
van Hasselts keramiek<br />
model 506,<br />
zie Hasselts keramiek uit de Belle Epoque p 89<br />
400.00 / 600.00 Euro<br />
0009<br />
Spaanse krijger<br />
Olieverf op porselein,<br />
Gesigneerd: E. Gallé à Nancy,<br />
Doorsnede: 33 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0010<br />
33 delig glasservies<br />
van kristal, Val St Lambert<br />
200.00 / 250.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be