Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0238<br />
Lathuy Marie (Limburg 1903 - 1986)<br />
Ve<strong>en</strong>landschap<br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: Marie Lathuy,<br />
35 x 50 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0239<br />
Breugeliaans tafereel met kinder<strong>en</strong>, in e<strong>en</strong> omgevall<strong>en</strong> kar.<br />
Olieverf op paneel, 19de eeuw.<br />
Navolger van Brouwer<br />
26 x 33 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0240<br />
Wolff José (Luik, 1884 - 1964)<br />
Huisje tuss<strong>en</strong> de bom<strong>en</strong><br />
Olieverf op doek,<br />
Gesigneerd: J. Wolff<br />
34 x 43 cm<br />
800.00 / 900.00 Euro<br />
0241<br />
Fraaie commode<br />
van massief blanke mahonie,<br />
Lodewijk XVI tijdvak, ca 1765 - 1790.<br />
1,000.00 / 1,250.00 Euro<br />
0242<br />
Vier schilderij<strong>en</strong> met als voorstelling<br />
de vier seizo<strong>en</strong><strong>en</strong>,<br />
Olieverf op paneel,<br />
35 x 30 cm.<br />
250.00 / 300.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be