Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0050<br />
Paar vaz<strong>en</strong><br />
van gepatineerd metaal,<br />
met mythologische taferel<strong>en</strong><br />
H = 29 cm<br />
500.00 / 600.00 Euro<br />
0051<br />
Reynders L (<strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar uit Bering<strong>en</strong>)<br />
Zuid - Franse vrouw met strohoed,<br />
Beeld van gepatineerd brons,<br />
Gesigneerd: L. Reynders<br />
H = 37 cm<br />
300.00 / 400.00 Euro<br />
0052<br />
Zeldzame R<strong>en</strong>aissance Tondo van lood<br />
met in het plat de voorstelling van Suzanne <strong>en</strong> de grijsaards.<br />
<strong>In</strong> de rand jachttaferel<strong>en</strong> van zéér verfijnd gietwerk <strong>en</strong> mooie oude patina.<br />
Waarschijnlijk Zuid Duits atelier uit het midd<strong>en</strong> van de 16de eeuw.<br />
Doorsnede: 37 cm<br />
Herkomst: Collectie Markies Villers de Grigancourt ( Beesel - Nederland)<br />
2,500.00 / 3,500.00 Euro<br />
0053<br />
Fazant,<br />
Beeld van gepatineerd driekleur<strong>en</strong>brons<br />
Frankrijk, Art Deco tijdvak, 1920 -1930<br />
B = 83 cm<br />
600.00 / 800.00 Euro<br />
0054<br />
<strong>In</strong>ktpot<br />
van brons,<br />
Art Nouveautijdvak, ca 1890.<br />
50.00 / 100.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be