22.08.2013 Views

Gecatalogeerde kunst en antiekveiling - Auction In Europe

AEKO<br />

0050<br />

Paar vaz<strong>en</strong><br />

van gepatineerd metaal,<br />

met mythologische taferel<strong>en</strong><br />

H = 29 cm<br />

500.00 / 600.00 Euro<br />

0051<br />

Reynders L (<strong>kunst</strong><strong>en</strong>aar uit Bering<strong>en</strong>)<br />

Zuid - Franse vrouw met strohoed,<br />

Beeld van gepatineerd brons,<br />

Gesigneerd: L. Reynders<br />

H = 37 cm<br />

300.00 / 400.00 Euro<br />

0052<br />

Zeldzame R<strong>en</strong>aissance Tondo van lood<br />

met in het plat de voorstelling van Suzanne <strong>en</strong> de grijsaards.<br />

<strong>In</strong> de rand jachttaferel<strong>en</strong> van zéér verfijnd gietwerk <strong>en</strong> mooie oude patina.<br />

Waarschijnlijk Zuid Duits atelier uit het midd<strong>en</strong> van de 16de eeuw.<br />

Doorsnede: 37 cm<br />

Herkomst: Collectie Markies Villers de Grigancourt ( Beesel - Nederland)<br />

2,500.00 / 3,500.00 Euro<br />

0053<br />

Fazant,<br />

Beeld van gepatineerd driekleur<strong>en</strong>brons<br />

Frankrijk, Art Deco tijdvak, 1920 -1930<br />

B = 83 cm<br />

600.00 / 800.00 Euro<br />

0054<br />

<strong>In</strong>ktpot<br />

van brons,<br />

Art Nouveautijdvak, ca 1890.<br />

50.00 / 100.00 Euro<br />

www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be