Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0662<br />
Stillev<strong>en</strong> met ontbijt,<br />
Pastel,<br />
Gesigneerd: Y. Van Meyers,<br />
20 x 26 cm.<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0663<br />
2 boek<strong>en</strong><br />
Mozart in België <strong>en</strong><br />
Beiaardkunst in de lage land<strong>en</strong><br />
60.00 / 80.00 Euro<br />
0664<br />
Siervaas<br />
van porselein met e<strong>en</strong> decor van nimf<strong>en</strong>.<br />
Gemerkt: Porcelaine de Paris<br />
H = 26 cm<br />
80.00 / 120.00 Euro<br />
0665<br />
6-delig lot blauw/wit keramiek,<br />
zowel van Delftse als van Engelse makelij.<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0666<br />
Jonge koehoeder<br />
Beeldje van veelkleurig handgeschilderd porselein,<br />
Gemerkt met zwaardjes<br />
H = 20 cm<br />
150.00 / 200.00 Euro<br />
0667<br />
Engelse spiegel<br />
van eik<strong>en</strong>hout<br />
100.00 / 125.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be