Antiek en brocanteveiling - Auction In Europe
AEKO<br />
0816<br />
Bundel met e<strong>en</strong> hele mooie collectie<br />
lithografie <strong>en</strong> chromolitho's voornamelijk<br />
uit de 19de eeuw.<br />
50.00 / 70.00 Euro<br />
0817<br />
Lot van 4 boek<strong>en</strong><br />
o.a. historische atlas, L'art <strong>en</strong> Belgique <strong>en</strong>z...<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0818<br />
Stadsgezicht<strong>en</strong>, Historische gebouw<strong>en</strong>, jachtsc<strong>en</strong>ès <strong>en</strong>z...<br />
Bundel met diverse staalgravures, litho's <strong>en</strong>z..<br />
17de - 19de eeuw.<br />
40.00 / 60.00 Euro<br />
0819<br />
27-delig koffieserviesje<br />
van goudgehoogd porselein<br />
30.00 / 40.00 Euro<br />
0820<br />
Lot bordesafrastering<br />
van gietijzer, ca 1920.<br />
100.00 / 150.00 Euro<br />
www.aeko.be Tel: 011.22.04.08 - Fax: 011.23.31.03 info@aeko.be